• به وب سایت گروه صنعتی استاد خوش آمدید

تاریخچه میز جلو مبلی و عسلی

تاریخچه میز جلو مبلی و عسلی

تاریخچه میز جلو مبلی و عسلی


تاریخچه میزعسلی به قرن ها پیش باز می گردد. میز های کوتاهی که مقابل مبلمان و نیمکت ها قرار داده می شوند و به طور نرمال برای قرار دادن کتاب و مجله و دفاتر، انواع نوشیدنی برای پذیرایی و لوازم دکوراسیون روی سطح آن مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد این نوع میزها آنقدر زیاد است که تاریخچه ی استفاده از آنها به قرن ها قبل باز میگردد. مطابق حکایات و شنیده ها ، اولین میز عسلی و جلو مبلی به دوران رسانس و به انگلستان برمی گردد؛ اما اشکال موجود، ارتفاع خیلی زیاد و غیراستاندارد میزهای جلو مبلی بود ! پس از دوره رنسانس ، در فرهنگ کشور ژاپن استفاده از میزهای عسلی کوتاه برای صرف غذا و نوشیدن چای بسیار رایج شد.

تغییر شکل میز عسلی و جلومبلی

 

با گذشت زمان، نوع فرهنگ ها و همینطور تغییرات ملت ها بر همه زوایای موجو در جامعه تاثیر گذار خواهد بود؛ نتیجه این تغییرات روی نوع مبلمان، میزهای عسلی و جلو مبلی هم تاثیر گذار بوده و سبب شده هر میز با توجه به نوع فرهنگ هر ملتی تولید و عرضه شود. به عنوان مثال جلو مبلی و عسلی ها در یک دوره ای از زمان پایه های کوتاه داشتند و در دوره ای دیگر دارای پایه های بلند بودند. میزهایی با پایه های کوتاه به فرهنگ کشور ژاپن بازمیگردد؛ چون آنها زمان صرف غذا و نوشیدن چای روی زمین غذا را سرو می کردند.

انواع جلو مبلی و عسلی در گروه صنعتی استاد 

انواع میز تلویزیون در گروه صنعتی استاد

انواع میز ناهار خوری در گروه صنعتی استاد

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید مشاوره رایگان مشاوره رایگان