• به وب سایت گروه صنعتی استاد خوش آمدید

آینه و کنسول چیست ؟

آینه و کنسول چیست ؟

آینه و کنسول چیست ؟

میز کنسول و آینه

یکی از انواع مصنوعات چوبی میز کنسول و آینه است. در این مقاله قصد داریم به معرفی این محصول بپردازیم .

میز کنسول عنصری دکوراتیو و تزیینی به شکل نیمه میز است که به دیوار چسبیده می‌شود. میز کنسول رنگ‌ها و طرح‌های گوناگونی دارد و در سبک‌های مختلفی مثل کلاسیک، مدرن، روستیک و ساخته می‌شود.

در زمان‌های گذشته از میز کنسول برای نگهداری مدارک و لوازم باارزش استفاده می‌شد. امروزه از آینه کنسول برای ایجاد تغییر مثبت در طراحی داخلی منزل استفاده می‌شود. از میز کنسول می‌توانید برای نگهداری ظروف در اتاق پذیرایی استفاده نمایید همچنین می‌توانید وسایل یادگاری‌تان را در فضای داخلی یا کشو و قفسه‌های این میز قرار دهید.

این محصول در دو نوع دیواری و پایه دار تولید و توزیع میشود. اگر متراژ خانه شما کم میباشد از مدل های دیواری میتوانید استفاده کنید .

کار برد های میز کنسول و آینه

متناسب با محل استفاده این محصول ، کاربرد های متفاوتی دارد برای مثال اگر کنسول خود را در اتاق نهارخوری قرار میدهید میتوانید از این میز به عنوان محل نگهداری ظروف استفاده کنید . در اتاق های نشیمن میتوان به عنوان کتابخانه از آن استفاده کرد . همچنین اگر قصد دارین از آینه و کنسول خود در اتاق پذیرایی استفاده کنید میتوانید یادگاری ها و عکس هایتان را روی این میز قرار دهید .

 

گروه صنعتی استاد با یک دهه سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع مصنوعات چوبی ، آینه و کنسول های بسیار با کیفیتی مناسب انواع سلیقه ها تولید و عرضه میکند. شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و خرید با کارشناسان فروش مجموعه ما به صورت حضوری در نمایشگاه و یا تفلنی از طریق شماره تماس ، در ارتباط باشید

جهت استعلام قیمت پیام دهید جهت استعلام قیمت پیام دهید مشاوره رایگان مشاوره رایگان