• به وب سایت گروه صنعتی استاد خوش آمدید

خرید انواع استند

استند مکعبی

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند 5 ضلعی بزرگ

رنگ‌موجود: -

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند پشت فنس دار

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند شیب دار

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند پشت ضبدری

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند جالباسی

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند ایکس

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند 5 ضلعی

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند آرو

رنگ‌موجود: تک رنگ

  • برای قیمت تماس بگیرید

استند فلزی چیست ؟ 

از سری محصولات محبوب و پرطرفدار استند فلزی یا همان رگال های فلزی هستند که در ابعاد و مدل های مختلف تولید و عرضه میشوند . استندهای فلزی نسبت به سایر استند ها با متریال های دیگر مقرون به صرفه می باشد که دارای تنوع بالایی در طراحی و شکل های مختلف می باشد
تحمل وزن بالا در استند ها هم یکی دیگر از قابلیت های آن محسوب می شود. و طول عمر بیشتراین استندها نسبت به متریال های دیگراز ویژگی های بارز این استندها می باشد

کاربرد استند های فلزی 

استند های فلزی کاربردهای بسیاری در انواع مشاغل دارند . از این محصول درمطب های پزشکی تا سالن های زیبایی و فروشگاه ها میتوان استفاده کرد . به دلیل جنس ضد رنگ و ضد خش و ضد زنگ بدنه میتوان از آنها برای چیدن نواع وسیله ها و منظم کردن محیط بهره برد . 

استندهای تولید شده در گروه صنعتی استاد دارای مدل های مختلفی میباشند که این ویژگی امکان انتخاب بهترین و کاربردی ترین استند را برای شما به ارمغان می آورد . در سالن های زیبایی ، از استند ها برای سامان دهی به ابزار کار ، در مطب های پزشکی برای نگهداری روپوش ها و سایر وسایل پزشک ، در فروشگاه های پوشاک برای قفسه بندی لباس هاس ها و... میتوان از استند های فلزی استفاده کرد.

کاربری این استند ها در خانه بسیار متنوع بوده و از این محصول میتوان در اتاق خواب یا به عنوان جاکفشی و یا برای نگهداری گلها استفاده کرد . 

 

از کجا استند فلزی به قیمت همکاری بخرم ؟

گروه صنعتی استاد2010 پیرو پیشنهادات شما عزیزان تولید استند های فلزی را در کارخانه خود آغاز و این محصول را در بالاترین کیفیت و به روز ترین مدل ها تولید و عرضه میکند . متریال استفاده شده در این محصول درجه یک بوده و اتصالات جوشکاری توسط تیمی حرفه ای و با تجربه انجام میشود.

قیمت استند فلزی چقدر است ؟

گروه صنعتی استاد ، تولید کننده استندهای فلزی میباشد . از این رو قیمت ها بسیار مناسب و نسبت به قیمت محصلات مشابه در بازار ، پایین تر است . همچنین از آنجا که مجموعه ما تنها فروش عمده داشته و با همکار ها قرارداد میبندد تمامی قیمت ها عمده و کف بازار است .

 

خرید استند فلزی در چهاردانگه به صورت عمده

نمایشگاه گروه صنعتی استاد 2010 و کارخانه این مجموعه بزرگ در ابتدا شهرک صنعتی چهاردانگه بوده و به تولید آینه و کنسول چوبی و استند های فلزی و چوبی ، میز تلویزیون چوبی ، آینه و کنسول چوبی میپردازد . در تمامی تولیدات استاد 2010 از متریال با کیفیت و درجه یک استفاده میشود بنابر این شما میتوانید با خیال راحت از محصولات ما در هرکجای ایران که هستید ، سفارش داده و در موعد مقرر محصولات خود را دریافت کنید

دریافت نمایندگی استاد 2010

از آنجا که گروه صنعتی استاد 2010 تنها فروش عمده داشته و با همکاران قرارداد کاری میبندد ، اگر تمایل به دریافت نمایندگی این برند را دارید ، میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و شرایط همکاری را دریافت کنید .

 

جهت استعلام قیمت پیام دهید جهت استعلام قیمت پیام دهید مشاوره رایگان مشاوره رایگان