• به وب سایت گروه صنعتی استاد خوش آمدید

استند گل فلزی

استند گل فلزی

استند گل فلزی

استند گل فلزی

گیاه آپارتمانی و گل آپارتمانی جزو معدود راه‌های آوردن طبیعت به خانه و تازه شدن روح و جان آدمی هستند. علاوه بر پاکیزه کردن هوا و افزایش ترشح دوپامین گیاه آپارتمانی در زیبایی خانه هم نقش دارد. مخصوصا اگر از استند گل در کنار گیاه آپارتمانی برای زیبایی استفاده شود. استند گل فلزی هم این روزها بسیار پرطرفدار است و با رقیب چوبی خود رقابت می‌کند. مزیت استند گل فلزی استحکام و دوام آن است و گاه با توجه به مدل و ابعاد از نوع چوبی سبک‌تر هم هست.

انواع استند گل فلزی

استند گل فلزی ایستاده: این نوع استند به خاطر داشتن ابعاد بزرگتر نسبت به سایر استند های دیگر برای گلهای طبیعی بسیار زیبا تر هست و نمای بیشتری دارد. در استند ایستاده با ارتفاع بلند تر نباید حداکثر ارتفاع استند از دو متر بیشتر شود چون باید فضای مورد نیاز گیاه طبیعی را در نظر بگیریم.

استند گل فلزی پایه دار: استند گل پایه کوتاه که می تواند برای گوشه دراور در اتاق خواب مناسب باشد.استند های پایه بلند هم می تواند جذابیت و زیبایی خود ش را در گوشه های سالن نمایش دهد.

استند گل فلزی دیواری:این استندها قابلیت نصب در همه جا را هم دارند ،حتی در قسمت سه گوشه های ساختمان نصب می شوند و می توانند یک محیط خیلی شیک و دلچسب را برامون داشته باشند.

استند گل فلزی پلکانی: ازجمله ویژگی های این استندها ضمن اینکه فضای کمی را اشغال می کند کاربری این استانداردها را هم میتوانیم برای چیدمان وسایل تزیینی تغییر دهیم. به جای استفاده از گل میتوان از چیدمان سایر وسایل تزیینی هم روی آن استفاده کرد.

استند گل فلزی رومیزی : این استند ها بسیار مناسب برای همه فضاها از جمله محیط کار می باشد .همچنین تنوع رنگ بالای استندهای گل فلزی رومیزی باعث شده که طرفداران زیادی داشت باشد.

استند گل فلزی آویز: در این استند ها استفاده از حلقه های بسیار محکم و همچنین زنجیر های مناسب و مقاوم برای نگهداری گلدان تعبیه شده که بسیار شیک و مقاوم در برابر وزن گیاه و خود استند می باشد. این نوع استندها هم دارای ابعاد و سایزهای مختلفی می توانند باشند که می توانیم بر اساس جای مورد نظر از این نوع استند ها هم استفاده کنیم .

استند گل فلزی طرح دار: این نوع استند ها هم که دارای تنوع بالایی در رنگ و شکل و طراحی هستند و قابلیت استفاده زیادی هم دارند. استندهای فلزی طرح دار دارای ابعاد و سایز بزرگ، کوچک، متوسط با مدل های مختلف از جمله طرح دار دایره ای شکل ،مربعی ،مکعبی، لوزی، بیضی، کالسکه ای و… می باشد.

 

استند گل ستونی: انواع استند گل ستونی هم بسیار زیبا هستند و از آنجا که جای یک گلدان دارند به آن تک گیاه آپارتمانی درخششی بی‌نظیر می‌دهند. استند گل ستونی انواع مختلف دارد و در مدل‌های ساده مثل مکعبی مرتفع تا مدل‌های پرنقش‌ونگار و کار شده مثل ستون‌های رومی وجود دارد.

 

تعداد طبقات استند گل فلزی

اگر چه تعداد طبقات بستگی به سلیقه هر فرد دارد ولی اکثر گیاهان به صورت قدی رشد می‌کنند که این نکته‌ی مهمی برای طبقات استند‌های گل می‌باشد و از این رو ارتفاع و تعداد طبقات استند‌های گل باید به گونه‌ای باشد که فضای کافی را برای رشد گیاهان فراهم نماید.‌‌

قیمت استند گل

استند گل در میان سایر جزئیات دکوراسیون خانه ارزان‌تر به شمار می‌رود. انواع طبقه‌ای استند گل با توجه به ابعاد بزرگ‌تر قیمت بیشتری هم دارند. در کل باید گفت می‌توان با هزینه‌ای کم استند گل زیبای فلزی برای گیاه آپارتمانی تهیه کرد.

ویژگی استند گل فلزی

نسبت به سایر استند ها با متریال های دیگر مقرون به صرفه می باشد . دارای تنوع بالایی در طراحی و شکل های مختلف می باشد. استفاده از رنگ الکترو استاتیکی یکی دیگر از از ویژگی های استند گل فلزی می باشد. تحمل وزن بالا در استند ها هم یکی دیگر از قابلیت های آن محسوب می شود. و طول عمر بیشتراین استندها نسبت به متریال های دیگراز ویژگی های بارز این استندها می باشد.

 

پست محبوب

جهت استعلام قیمت پیام دهید جهت استعلام قیمت پیام دهید مشاوره رایگان مشاوره رایگان