• به وب سایت گروه صنعتی استاد خوش آمدید

دکوراسیون میز ناهارخوری

دکوراسیون میز ناهارخوری

دکوراسیون میز ناهارخوری


امروزه میز ناهار خوری ، جزو اسباب ضروری منزل به شمار میاید . هرشخصی به نوبه ی خود در دکور کردن این میز متناسب با سلیقه خود و نیز هماهنگی دیزاین منزل خود دست بکار میشود و ابتکار به خرج می دهد .

پس بیایید با هم ببینم چه چیزهایی برای روی میز ناهار خوری مناسب و زیباتر است؟ ناگفته نماند در دکور کردن میز ناهار خوری، اولویت اول با سلیقه شخص و خانواده می باشد .

درقدم اول برای تزیین میز ناهار خوری استفاده از شمعدان های چشم نواز و طرح دار و نیز شمع های زیبای متناسب با آن است. استفاده از یک رومیزی زیبا (رانر) هم که نقش غیر قابل انکاری در زیبایی میز خواهد داشت . جنس رومیزی هم بسته به انتخاب و سبک منزل شما و نیز متناسب با طرح های روی آن بایستی انتخاب شود.

انواع دکوری های کریستال و بلور ،وسایل دکوری چوبی یا حصیری و یا نقره و مسی و برنز هم می بایست باب میل خانواده و نیز متناسب با رنگ بندی سایر دکورها باشد .

البته هنگام دکور میز هرگز لوازم قدیمی خود را از قلم نیندازید . آنها میتوانند زیبایی شگرفی به فضای خانه شما به ارمغان بیاورند .

 

و در آخر باید بگوییم نقش گلدان را در زیبایی فضا به هیچ وجه نادیده نگیرید .گل ها نماد زیبایی و طراوت هستند و به منازل روح می بخشند . گلدان های سفالی ، شیشه ای ، بتنی یا فایبرگلاس یا هرنوع گلدان دکوری با گل های داخلش قادر است فضایی بینظیر و چشم نواز برای شما بسازد .
حرف آخر این که: دکور کردن منزل حتما نیاز به هزینه های هنگفت ندشته و با به کار گیری لوازم موجود می توان بهترین نوآوری و سلیقه را خلق کرد .

جهت استعلام قیمت پیام دهید جهت استعلام قیمت پیام دهید مشاوره رایگان مشاوره رایگان